Oś czasu dostępna w najnowszej wersji aplikacji Microsoft Launcher

Microsoft jeszcze bardziej integruje nasz telefon z komputerem w najnowszej aplikacji Microsoft Launcher. Nowa wersja oznaczona numerem 5.0 wprowadza funkcję Oś czasu, dzięki której użytkownicy telefonów z systemem Android mogą kontynuować pracę rozpoczętą na komputerze z systemem Windows 10.

Najważniejszą nowością w nowej wersji nakładki Microsoft Launcher jest dodanie obsługi funkcji Oś czasu. Użytkownicy po zsynchronizowaniu swojego komputera z telefonem otrzymują nowe możliwości. Dzięki nowej funkcji możemy kontynuować pracę rozpoczętą na komputerze bezpośrednio na smartfonie i odwrotnie. Na osi czasu wyświetlą się ostatnio edytowane i otwierane dokumenty Office oraz ostatnio przeglądane strony w przeglądarce Microsoft Edge. To jednak nie wszystkie nowości jakie czekają na Was w nowej wersji nakładki.

Co nowego w Microsoft Launcher 5.0?

  • Odświeżony kanał informacyjny. Dodano nowego zakładkę Wiadomości oraz Oś czasu do kanału informacyjnego.
  • Spersonalizowane wiadomości. Aplikacja automatycznie spersonalizuje najnowsze wiadomości na podstawie odwiedzanych stron.
  • Funkcja Oś czasu. Kontynuuj pracę z pakietem Office lub przeglądanie sieci w przeglądarce Edge na telefonie z systemem Android.
  • Rodzina. Rodzice mogą w czasie rzeczywistym śledzić swoje dzieci.

Aby włączyć nową funkcję należy przejść do ustawień nakładki, następnie wejść do ustawień kanału informacyjnego i włączyć Oś czasu. W ten sposób w naszym kanale informacyjnym pojawi się nowa zakładka o takiej samej nazwie tuż obok Podsumowania i Wiadomości. Pomimo udostępnienia nowej funkcji dla wszystkich użytkowników jest ona dostępna w dalszym ciągu w wersji beta a to oznacza, że mogą występować problemy.

Dajcie znać czy korzystacie z nakładki Microsoft Launcher oraz jak się sprawuje Oś czasu. Aplikację możecie pobrać ze sklepu Google Play. Opisywana wersja aplikacji posiada numer 5.0.1.46982.

Dziękuję Mobilny za informację!

Źródło postu: https://msmobile.pl/microsoft-launcher-os-czasu

You may also like...